AKADEMIA ŻEGLARSTWA

SAIL-POL


Biuro:

Poranna 7, 53-026 Wrocław, POLSKA

tel: (0-71) 794 77 11
fax: (0-71) 794 77 11
kom.: +48 535 001 345
NIP: 8992441199
REGON: 021805049

e-mail:biuro@sail-pol.pl
e-mail:rezerwacja@sail-pol.pl

Zgłoszenia i zapytania proszę kierować korzystając z formularza kontaktowego.


Captcha 
 

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE:

- kurs radiooperatora SRC VHF DSC  

Jeżeli jesteś żeglarzem i obce są Ci terminy GMDSS, NAVTEX, EPIRB, SART to to szkolenie na radiooperatora SRC VHF z przystawką DSC jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i zdobądź międzynarodowe świadectwo operatora bliskiego zasięgu SRC w jeden dzień. Nauczysz się komunikować na morzu za pomocą środków łączności radiowej, z łatwością odbierzesz prognozę pogody i ostrzeżenia nawigacyjne, a kontakt z kapitanatami portów i służbami celnymi staną się rutyną.

Czytaj dalej ...- manewrowanie jachtem morskim na silniku

Czy czujesz niepokój gdy zbliżasz się do kei ? Czy Twoje serce bije szybciej gdy nie widzisz nikogo kto mógłby odebrać od Ciebie cumy? Większość nie ma z tym problemu gdy warunki na akwenie są spokojne, a co gdy zmienią się na trudniejsze? Weź udział w szkoleniu i zobacz jakie to proste ! Manewrowanie jest bardzo łatwą i logiczną czynnością, a co najważniejsze, możliwą do wyuczenia. Wystarczy zrozumieć jakie siły działają na jacht. Daj sobie szansę i pokaż, że to potrafisz !.

Czytaj dalej ...
- indywidualne szkolenie żeglarskie

Masz ochotę nauczyć się żeglować, a nie masz czasu na długie kursy żeglarskie. A może ukończyłeś już kurs żeglarski jakiś czas temu, nauczyłeś się żeglować, ale czujesz, że potrzebujesz przypomnienia i paru wskazówek aby czuć się bezpiecznie na wodzie? Skorzystaj z zajęć z doświadczonym instruktorem PZŻ, podczas których rozwiejecie wspólnie wszelkie wątpliwości. Dopasujemy termin pod Ciebie byś w pełni mógł wykorzystać poświęcony Ci czas.

Czytaj dalej ...
- kurs doskonalacy manewr czlowieka za burta na morzu

Jeśli uważasz, że warto udoskonalić poznaną teorię z ratowania życia ludzkiego na morzu praktyką, to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Wypadnięcia za burtę się zdarzają, bądź gotów podjąć właściwe kroki by skutecznie prowadzić manewr człowieka za burtą w warunkach morskich. Życie ludzkie jest warte każdych pieniędzy !!!

Czytaj dalej ...- materiały szkoleniowe

Żeglarzu, czy pamiętasz jak zawiązać węzeł ratowniczy, knagowy i wiele innych pomocnych podczas żeglugi? Czy wiesz dlaczego łódka płynie? Czy chcesz poznać proste zasady które rządzą żeglarstwem? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym kompendium wiedzy żeglarskiej. Zapraszamy !!!.

Czytaj dalej ...
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na pokład!

Masz pytania ? Prosimy o kontakt:

                 

                       tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl