Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel: 71-794-77-11


Rejsy studenckie

"Zbieraj wspomnienia, pozostawiaj jedynie ślady."

Chief Seattle
Studenckie niezapomniane rejsy na Mazurach 2021Najlepsza zabawa, doborowe towarzystwo, sprawdzeni ludzie !!!Już kolejny raz z rzędu mamy przyjemność zaprosić Was na najlepszy wyjazd żeglarski roku. Zero nudy, maksimum wrażeń i piękno mazurskiego cudu natury w doborowym towarzystwie !!! Aktywny tydzień na Mazurach. Wypoczynek, sport, zabawa. Totalne odprężenie i relaks. niech to uczucie się nie kończy... Zapewniamy odstresowanie od dnia codziennego, niezłą zabawę i dużo niezapomnianych przygód. Rejs zorganizowany jest na wzór integracyjnych żeglarskich imprez firmowych - dużo dobrej zabawy, integracji i wypoczynku. Podczas rejsu będzie można sprawdzić się na żaglach i zdobyć więcej praktyki. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich. Podkreślamy, iż rejsy są przeznaczone dla wszystkich, zarówno tych z uprawnieniami jak i tych którzy nie mieli wcześniej styczności z żeglarstwem.Podczas tygodniowego rejsu poznacie wiele znanych z turystyki portów, miejsca o których tylko słyszeliście z opowieści kolegów żeglarzy. Dla niektórych rejs może być doskonaleniem wiedzy praktycznej o żeglarstwie, a dla innych słodkim lenistwem. Ponadto będziecie się świetnie bawić podczas niezapowiedzianych bitew morskich, wieczornych spotkań przy ognisku etc. A w ciągu tych kilku dni... całe Mazury przed Wami !

Kod Termin Ilość dni Cena
RM1 11-18.07.2020 8 dni 1500 PLN
RM2 18-25.07.2020 8 dni 1500 PLN


Żeglować będziemy na jachtach typu TES 32 DREAMER

To duży jacht przeznaczony do długich rejsów po akwenach śródlądowych. Bardzo obszerne wnetrze daje poczucie absolutnego komfortu i intymności dla 6-8 osobowej załogi. Żeglowanie tymi jachtami to prawdziwa przyjemność zarówno dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji doskonale dobrany osprzęt pokładowy. Odznaczają się imponującym momentem prostującym, co stawia je w gronie najbardziej statecznych i bezpiecznych jachtów żaglowych Z uwagi na doskonałe warunki bytowe oraz łatwość obsługi, śmiało można mówić o eksluzywnym charakterze tych jednostek. (kuchenka, lodówka, toaleta, umywalka, radio mp3, ogrzewanie)
TRASA REJSU

Trasa rejsu obejmuję całą krainę Wielkich Jezior Mazurskich. W trakcie tygodniowego pobytu staramy się odwiedzić jak najwięcej miejscowości od Węgorzewa przez Giżycko do Mikołajek. Cumujemy zarówno w dużych i znanych portach żeglarskich jak i w małych urokliwych i spokojnych przystaniach. Łącznie udaje nam się zwykle przepłynąć cały szlak żeglarski na WJM odwiedzając najważniejsze, najpiękniejsze i najciekawsze miejscowości. W trakcie rejsu staramy się też wpleść elementy krajoznawcze oraz zwiedzanie ciekawych miejsc np. twierdza Boyen, leśniczówka "Pranie", pałac w Sztynorcie, hodowla Konika Polskiego, bunkry powojenne w Mamerkach i wiele innych.CENA OBEJMUJE:


  • produkty na pełne i smaczne wyżywienie
  • miejsce na komfortowym jachcie TES 32 dreamer
  • prowadzenie jachtu przez zawodowego kapitana
  • bezcenne wspomnienia

Masz pytania dotyczące wyjazdu na rejs?

Skontaktuj sie z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl