AKADEMIA ŻEGLARSTWA

SAIL-POL


Biuro:

Poranna 7, 53-026 Wrocław, POLSKA

tel: (0-71) 794 77 11
fax: (0-71) 794 77 11
kom.: +48 535 001 345
NIP: 8992441199
REGON: 021805049

e-mail:biuro@sail-pol.pl
e-mail:rezerwacja@sail-pol.pl

Zgłoszenia i zapytania proszę kierować korzystając z formularza kontaktowego.


Captcha 
 
STUDENCKIE ODLOTOWE REJSY NA MAZURACH W WAKACJE 2019

Najlepsza zabawa, doborowe towarzystwo, sprawdzeni ludzie !!!

Już kolejny raz z rzędu mamy przyjemność zaprosić Was na najlepszy wyjazd żeglarski roku. Zero nudy, maksimum wrażeń i piękno mazurskiego cudu natury w doborowym towarzystwie !!!


    Aktywny tydzień na Mazurach. Wypoczynek, sport, zabawa. Totalne odprężenie i relaks. niech to uczucie się nie kończy... Zapewniamy odstresowanie od dnia codziennego, niezłą zabawę i dużo niezapomnianych przygód. Rejs zorganizowany jest na wzór integracyjnych żeglarskich imprez firmowych - dużo dobrej zabawy, integracji i wypoczynku. Podczas rejsu będzie można sprawdzić się na żaglach i zdobyć więcej praktyki.
    Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich. Podkreślamy, iż rejsy są przeznaczone dla wszystkich, zarówno tych z uprawnieniami jak i tych którzy nie mieli wcześniej styczności z żeglarstwem. Podczas tygodniowego rejsu poznacie wiele znanych z turystyki portów, miejsca o których tylko słyszeliście z opowieści kolegów żeglarzy. Dla niektórych rejs może być doskonaleniem wiedzy praktycznej o żeglarstwie, a dla innych słodkim lenistwem. Ponadto będziecie się świetnie bawić podczas niezapowiedzianych bitew morskich, wieczornych spotkań przy ognisku etc. A w ciągu tych kilku dni... całe Mazury przed Wami ! 

Kod Termin Ilość dni Cena
RM1 4 - 11 lipca 2015 ( 8 dni ) --- PLN all inclusive
RM2 11 - 18 lipca 2015 ( 8 dni ) --- PLN all inclusive
RM3 18 - 25 lipca 2015 ( 8 dni ) --- PLN all inclusive

Żeglować będziemy na jachtach:

TES 32 DREAMER i PHILA 880 - to duże jachty przeznaczone do długich rejsów po akwenach śródlądowych.

Bardzo obszerne wnętrze daje poczucie absolutnego komfortu i intymności dla 6-8 osobowej załogi. Żeglowanie tymi jachtami to prawdziwa przyjemność zarówno dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji doskonale dobrany osprzęt pokładowy. Odznaczają się imponującym momentem prostującym, co stawia je w gronie najbardziej statecznych i bezpiecznych jachtów żaglowych. Z uwagi na doskonałe warunki bytowe oraz łatwość obsługi, śmiało można mówić o ekskluzywnym charakterze tych jednostek. (kuchenka, lodówka, toaleta, umywalka, radio cd mp3, ogrzewanie)
s/y TES 32 DREAMER


      
s/y PHILA 880


      


TRASA REJSU
Trasa rejsu obejmuję całą krainę Wielkich Jezior Mazurskich. W trakcie tygodniowego pobytu staramy się odwiedzić jak najwięcej miejscowości od Węgorzewa przez Giżycko do Mikołajek. Cumujemy zarówno w dużych i znanych portach żeglarskich jak i w małych urokliwych i spokojnych przystaniach. Łącznie udaje nam się zwykle przepłynąć cały szlak żeglarski na WJM odwiedzając najważniejsze, najpiękniejsze i najciekawsze miejscowości. W trakcie rejsu staramy się też wpleść elementy krajoznawcze oraz zwiedzanie ciekawych miejsc np. twierdza Boyen, leśniczówka "Pranie", pałac w Sztynorcie, hodowla Konika Polskiego, bunkry powojenne w Mamerkach i wiele innych. Mapka ma charakter orientacyjny. To, gdzie popłyniemy oraz ile przepłyniemy zależy od wielu czynników (pogody, wiatru, zaangażowania grupy, chęci i sugestii uczestników).

Cena obejmuje:

W cenie rejsu zapewnione jest w zasadzie wszystko:


 • Produkty na pełne i smaczne wyżywienie
 • Miejsce na jachcie
 • Opieka doświadczonego kapitana.
 • Wygodne i nowoczesne jachty TES 32 DREAMER i PHILA 880 z pełnym wyposażeniem żeglarskim
  (kambuz, silnik, paliwo-5l., akumulatory,ogrzewanie,lodówka,radio cd)
 • Pełny serwis jachtów
 • Ubezpieczenie OC, Casco jachtów
 • GRATIS niepowtarzalni ludzie....bezcenne :)


Wyżywienie:

Prowiantujemy wszystkie jachty. Oznacza to tyle, że każda załoga dostaje do dyspozycji jedzenie na pełne śniadania, obiady, kolacje do własnego zagospodarowania (ryż, makaron, przetwory mięsne, sosy, konserwy, dżemy, mleko, sery, owoce itp.) Każdy jacht ma własną kuchnię, naczynia, garnki reszta zależy już tylko od inwencji i umiejętności kulinarnych załogi...

Za darmo:

 •   Niezapomniane przeżycia, wiatr w żaglach, pogoda, super integracja wspaniałej ekipy!

Jak zarezerwować miejsce w rejsie ?

Aby zarezerwować miejsce wyślij wiadomość na rezerwacja@sail-pol.pl

W treści wiadomości podaj:

 • - kod rejsu
 • - imię i nazwisko
 • - numer telefonu kontaktowego, adres e-mail.

Po otrzymaniu zgłoszenia dokonamy wstępnej rezerwacji i prześlemy umowę uczestnictwa w imprezie. Ostateczna rezerwacja miejsca nastąpi po podpisaniu umowy i opłaceniu rejsu wg terminarza zawartego w umowie.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na pokład!

Masz pytania ? Prosimy o kontakt:

e-mail: biuro@sail-pol.pl

tel. +48 535 001 345