AKADEMIA ŻEGLARSTWA

SAIL-POL


Biuro:

Poranna 7, 53-026 Wrocław, POLSKA

tel: (0-71) 794 77 11
fax: (0-71) 794 77 11
kom.: +48 535 001 345
NIP: 8992441199
REGON: 021805049

e-mail:biuro@sail-pol.pl
e-mail:rezerwacja@sail-pol.pl

Zgłoszenia i zapytania proszę kierować korzystając z formularza kontaktowego.


Captcha 
 INTEGRACYJNE I SZKOLENIOWE REJSY DLA FIRM 

NA MAZURACH LUB ADRIATYKU

Jeśli chcielibyście Państwo zapewnić uczestnikom wyjazdu nowe, niezapomniane doznania, a Państwa wcześniejsze wyjazdy firmowe opierały się na standardowych formach aktywnego wypoczynku, zapraszamy do współpracy. Nasze rejsy dostarczają dużą dawkę adrenaliny i przynoszą wielką satysfakcję związaną z przezwyciężeniem własnych obaw.

REGATY jako forma wypoczynku połączone ze sportową rywalizacją nie tylko rozwijają umiejętność współdziałania, ale także sprawdzają stopień przyswajania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Współzawodnictwo i świetna zabawa rozwija kreatywne myślenie, stanowiąc jednocześnie doskonałą formę relaksu na wodzie. Nasi sternicy dbają o to by załoganci przy jednoczesnej zabawie, czuli się bezpieczni na jachcie.

Cel:

  • motywacja
  • budowa zespołu
  • współzawodnictwo
  • nagroda dla najlepszych
  • nauka
  • wzmocnienie odpowiedzialności

Nasi sternicy, przed rozpoczęciem regat, organizują szkolenie z zakresu najważniejszych zagadnień dotyczących żeglowania oraz dbają o to by załoganci przy jednoczesnej zabawie, czuli się bezpieczni na jachcie.

DLACZEGO MAZURSKI LUB ADRIATYCKI REJS? bo jachtami można dotrzeć w niezwykle ciekawe miejsca, do których z lądu były utudniony dostęp. Znikają ograniczenia jakie niesie za sobą konieczność przebywania w hotelu. Dawka adrenaliny którą gwarantuje żeglarstwo umożliwia doświadczenie niezapomnianych wrażeń. Na jachcie, na niedużej przestrzeni podczas żeglowania wśród załogi budują się bardzo silne więzi.

ŻEGLARSTWO – NAJLEPSZY TEAM BUILDING wyrabia i kształtuje charakter oraz doskonale integruje załogi. Współpraca jest kluczowym elementem w efektownym prowadzeniu jednostki. Każdy z „załogantów” ma wyznaczone zadania, nad których prawidłowym wykonaniem czuwa kapitan.


Masz pytania dotyczące organizacji całej imprezy?

Prosimy o kontakt:

                 

                       tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl