AKADEMIA ŻEGLARSTWA

SAIL-POL


Biuro:

Poranna 7, 53-026 Wrocław, POLSKA

tel: (0-71) 794 77 11
fax: (0-71) 794 77 11
kom.: +48 535 001 345
NIP: 8992441199
REGON: 021805049

e-mail:biuro@sail-pol.pl
e-mail:rezerwacja@sail-pol.pl

Zgłoszenia i zapytania proszę kierować korzystając z formularza kontaktowego.


Captcha 
 - studenckie rejsy rekreacyjne na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich 

Aktywny tydzień na Mazurach. Wypoczynek, sport, zabawa. Totalne odprężenie i relaks. niech to uczucie się nie kończy... Zapewniamy odstresowanie od dnia codziennego, niezłą zabawę i dużo niezapomnianych przygód. Rejs zorganizowany jest na wzór integracyjnych żeglarskich imprez firmowych - dużo dobrej zabawy, integracji i wypoczynku. Podczas rejsu będzie można sprawdzić się na żaglach i zdobyć więcej praktyki.- rodzinne rejsy wakacyjne na Mazurach, w Chorwacji lub Grecji

Oferta skierowana jest do rodzin chcących spędzić aktywne wakacje nad wodą. Wypoczynek, wspólne żeglowanie i przygoda to atuty tych rejsów. Oprócz żeglowania zwiedzicie najpiękniejsze zakątki odwiedzanego akwenu. A to wszystko pod okiem doświadczonego i profesjonalnego kapitana, zapewniającego bezpieczeństwo i opiekę.


- integracyjne i szkoleniowe rejsy firmowe na Mazurach, w Chorwacji lub Grecji

Jeśli chcielibyście Państwo zapewnić uczestnikom wyjazdu nowe, niezapomniane doznania, a Państwa wcześniejsze wyjazdy firmowe opierały się na standardowych formach aktywnego wypoczynku, zapraszamy do współpracy. Nasze rejsy dostarczają dużą dawkę adrenaliny i przynoszą wielką satysfakcję związaną z przezwyciężeniem własnych obaw.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na pokład!

Masz pytania ? Prosimy o kontakt:

                 

                       tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl